MÝM PŘÁNÍ JE,

aby výsledná fotografie přenášela emoce, uchovávala vzpomínky, způsobila pláč či smích, přinášela radost a zachovala příběhy, které prožíváme každý den ... 

Baví mě vidět vaše zásnuby, svatby a jak rostou vaše děti. Jsou to důležité životní momenty. Momenty, které velmi ráda zachytím okem fotografky. 

JAK FOCENÍ PROBÍHÁ?

Před každým focením se s vámi spojím. Domluvíme se na všech detailech, které nás společně můžou napadnout. Vybereme místo, které se vám líbí, nebo máte rádi. Jsou místa v Praze a okolí, které mám vyzkoušené, kde je dobré světlo a krásné okolí. Poradím vám, jak sladit oblečení, čemu se vyvarovat a jak připravit děti, aby to pro ně byla zábava.

Focení může probíhat u vás doma nebo venku v přírodě. Pro starší děti je venkovní prostor častokrát příjemnější. Můžou běhat všude kolem nás, vymýšlet skopičiny a vytvořit přirozenou atmosféru.

Při focení vám se vším poradím. Je pro mne důležité, abyste se cítili dobře, netvořily umělé pózy a veškerý stud a nervozitu zapomněli hned na začátku našeho setkání.

Vytvořím pro vás příjemné odpoledne, z kterého si odnesete jen příjemné a krásné vzpomínky.

KDY A JAK DOSTANETE FOTOGRAFIE?

Do tří týdnů od setkání vám posílám k výběru upravené fotografie v elektronické podobě. Můžete vybírat až ze 70ti upravených fotografií, dle vybraného balíčku, který vám ráda zašlu emailem. Vybrané fotky následně finálně upravím a doretušuji. Do tří týdnů (od vašeho výběru) vám vybrané fotografie zašlu v největší kvalitě  jak v elektronické podobě, tak i poštou vyvolané ve formátu 10/15.