Informace, které by vás před focením mohly zajímat

Mým přáním je,

aby výsledné fotografie vám připomínaly chvíle, které jsou pro vás v daném období důležité. Snažím se vytvořit takové snímky, které zaznamenají co právě  prožíváte. Budu velice ráda, když vám způsobí na tváři úsměv, smích i pláč. Připomenou čas, který prožíváme každý den. Čas tak rychle letí, že kolikrát si ani neuvědomíme, jak děti rostou a co vše se právě kolem nás mění.

Focení je mám koníčkem. Baví mě vidět vaše zásnuby, svatby a jak rostou vaše děti. Jsou to důležité životní momenty. Momenty, které velmi ráda zachytím okem fotografky. 


Jak focení probíhá?

Před každým focením se s vámi spojím. Domluvíme se na všech detailech, které nás společně můžou napadnout. Vybereme místo, které se vám líbí, nebo máte rádi. Jsou místa v Praze a okolí, které mám vyzkoušené, kde je dobré světlo. Poradím vám, jak sladit oblečení, čemu se vyvarovat a jak připravit děti, aby to pro ně byla zábava.

Focení může probíhat u vás doma nebo venku v přírodě. Pro starší děti je venkovní prostor častokrát příjemnější. Můžou běhat všude kolem nás, vymýšlet skopičiny a vytvořit přirozenou atmosféru.

Při focení vám se vším poradím. Je pro mne důležité, abyste se cítili dobře, netvořily umělé pózy a veškerý stud a nervozitu zapomněli hned na začátku našeho setkání.

Vytvořím pro vás příjemné odpoledne, z kterého si odnesete hezké vzpomínky.


Kdy a jak dostaneme fotografie?

Do tří týdnů od setkání vám posílám k výběru upravené fotografie v elektronické podobě. Můžete vybírat až ze 70ti upravených fotografií, dle vybraného balíčku, který vám ráda zašlu emailem. Vybrané fotky následně finálně upravím a doretušuji. Následně vám vybrané fotografie zašlu v největší kvalitě jak v elektronické podobě, tak i vytištěné. Přeci jen, ať vše nezůstane jen v počítači :).

Těším se na vás, Veronika.


Zajímá Vás více informací? Nejste si něčím jistí? Pak neváhejte a pošlete mi zprávu.